Miro Šmajda

24. února 2012 v 14:49 | Lucy |  Miro ŠmajdaBylo, nebylo...Psal se rok 1988 a ve slovenském městě Košice se narodilo malé, blonďaté sluníčko. Byla zrovna neděle 27.listopadu. To malé sluníčko dostalo jméno Mireček. A jak ubíhal čas malý Mireček rostl a začal chodit do školy. Protože byl chytrý kluk, přijali ho na gymnázium. Už tam ho moc bavilo zpívat, ale to ještě nikdo netušil, že za pár let z něj bude finalista jedné velmi známé nejmenované soutěže.
Z malého Mirečka brzy vyrostl nám, dobře známý, skvělý Miro s velmi velkým srdíčkem ;)..A stalo se něco, co by málokdo čekal. Miro se dostal až do finále nejmenované soutěže a odnesl si domů krásnou pomyslnou stříbrnou medaily a vysněnou kytaru..
Po konci soutěže Miro ani chviličku nečekal a založil skupinu Rosemaid. S klukama koncertovali po celém Česko-Slovensku..Vydal své první album Čo sa týka lásky a také první videoklip Baby...Aby toho nebylo málo, odnesl si i nějaké to hudební ocenění ;)..
Ve znamení koncertů byl i rok 2011..Na podzim toho roku Miro vypustil ven svůj druhý videoklip k singlu Loneliness a přišel se svým dlouho očekávaným turné. Pojmenoval ho GOODBYE Tour a pochopitelně tím zvedl své fanoušky ze židle. Začalo se diskutovat proč zrovna Goodbye..?.Jenže Miro zapíral a nechtěl nikomu vysvětlit ten záhadný název..Turné proběhlo a fanoušci napjatě čekali co bude dál. Dlouho se nic nedělo. Miro se neozýval.
Až v jeden chladný, lednový podvečer se na internetu objevil vzkaz.. Byl to vzkaz od Mira.. Dalo by se říct, že Miro v tom vzkazu oznámil fanouškům konec své hudební kariéry. Fanoušci z toho byli dost špatní, nicméně Mira podporovali dál a hlasovali pro něj v různých anketách. On se ale od té doby neozýval. Dokonce zrušil i svůj facebook.

V současné době fanoušci netrpělivě čekají co na ně ten jejich blonďák chystá. Věří že je má rád a že je nezklame...Tak snad se už ČOSKORO dočkají.

...Dohrála poslední písnička Loneliness a pohádky je prozatím konec....;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co říkáš na Mira Šmajdu..??

miluju ho..:-**
újde..:))
nemusim ho..://

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama