Módní policie ZASAHUJE #4 (23.8.2011)

19. února 2012 v 9:19 | TeRy |  Módní policie


Servus vám všem, koho ještě neomrzelo číst mé vždy vychytané a špicové módní postřehy pro Miroslav Smajda s.r.o.

Kauza tohoto dílu: bílá košile!

Odpíchněme to ale zlehka. Taky jste si všimli, že Miro Šmajda mé bílou barvu celkem v oblibě? A že mu i velmi sluší?

Pokud ne, pokusím se vám to dokázat v několika následujících minutách, které stále ještě věnujete čtení této kokotiny. Předem upozorňuji, že na komentáře typu "aLe MiRušKovi sLuší VšeChNo, mUcQ <3" nebude brán žádný zřetel. Pokud se dožiju dne, kdy na stage vstoupí v růžových květovaných šatech s vlečkou, zelených gumákách s modrými puntíky a kolenem na hlavě, teprve poté nechť se rozjede vášnivá debata o tom, že mu sluší opravdu vše.

Nyní se vraťme k outfitu tvořenému bílou košilí a černou kravatou, kterými se zpěvák rozhodl rozvášnit davy minulý týden na koncertě v Lukově u Zlína. Upřímně řečeno, mě osobně ještě dřív než košile vypraná v Perwollu zaujalo zářivě bílé oční bělmo a zuby. Tomu říkám skutečná síla pohledu (a úsměvu)... ale zpět k módě.

To, že málokterý chlap si v dnešní době dokáže elegantně uvázat kravatu, není žádným tajemstvím. A to, že to nedokáže téměř žádná žena, už vůbec ne Smějící se Na bílé košili tak ale až příliš výrazně působí jako smotek čehosi, co po vytvoření jednoho podivného uzlu má zřejmě budit dojem zmiňované pánské kravaty. Takže se nabízejí dvě řešení, Miro: buď si domluv hodiny doučování u svého otce, a nebo nos místo kravaty motýlka.

Smějící se

Foto číslo dvě nabízí stejnou košili, dokonce rozepnutou ( ! ) a opět s kravatou hulvátsky uvázanou. Velice působivý outfit, který si nedovolím rozdrbať jen díky obvazu, který ladí do barvy jako velice stylový doplněk.

Třetí foto působí letním, uvolněným a zajisté i pohodlným dojmem. Oproti předchozím dvěma stylingům je tento nejméně vyumělkovaný a nejvíce přirozený. Dokonce i účes alá "vstaň a jdi" se báječně hodí. A nebo jen v ten osudný den v Bratislavě zrovna nešla elektřina, takže nebylo kam zapojit žehličku na vlasy Smějící se

Co mě ovšem v přírodě této košile ohromuje nejvíc je fakt, že bílá zůstává bílá, barvy nešednou... Možná si ji tak koupil, možná je to Woolite...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pomeranč *_* Pomeranč *_* | Web | 19. února 2012 v 9:23 | Reagovat

souhlas :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama